NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Lexus wchodzi do Indii. W pierwszej ofercie hybrydy

2017-03-30 08:18:18
Responsive image

Indie to dziewiąta gospodarka świata i trzecia w Azji, prognozy mówią, że w przyszłości może się znaleźć w pierwszej trójce, zaraz po Chinach i Stanach Zjednoczonych. Tak dynamicznie rozwijający się rynek, z wielkim optymizmem wita marki premium, w tym motoryzacyjne. Końcem marca i Lexus otworzył swoją sieć salonów, z silną ofertą hybrydową.

LS – zajrzyj do środka

2017-03-22 12:48:32
Responsive image

Debiutując na ostatnich targach motoryzacyjnych, piątej już generacji flagowy sedan LS, ujawnił swoje wnętrze. Kabina wyraża komfort, estetykę i kunszt w interpretacji japońskich tradycji w kontekście projektowania wnętrza pojazdu. Jest innowacyjne i luksusowe pod każdym względem. Doboru materiałów, ich obróbki, kreatywności – od ręcznych plisowań, rzeźbień po bardzo oryginalne i nowatorskie elementy tapicerki drzwi, które wykonano ze szkła.

Lexus LC z nagrodą Production Car Design of the Year 2016

2017-03-14 12:31:14
Responsive image

Dwudziestoosobowe jury, w skład którego wchodzą najznakomitsi projektanci samochodów, przedstawiciele firm motoryzacyjnych i dostawcy, wybrało luksusowe coupe z shortlisty, przygotowanej przez Car Design News, organizatora konkursu.

AQUA by Lexus - zapraszamy do stołu

2017-03-07 13:27:35
Responsive image

Via dell’Arte, centrum Rzymu. W menu ryby i owoce morza. Świeże, najwyższej jakości, traktowane z należytym szacunkiem przez Szefa Kuchni Antonio Madonna. Ponieważ produkt gra tutaj główną rolę, menu restauracji Aqua by Lexus może się zmieniać nawet codziennie.

Na targach w Genewie zobaczymy RC F GT 3

2017-03-03 10:55:49
Responsive image

Targi w Genewie już za kilka dni. W pawilonie Lexusa poza premierą hybrydowego sedana LS, zaprezentowany zostanie jeszcze jeden wyjątkowy model - wyścigowy RC F GT 3. Targi w Tokio, które miały miejsce z początkiem tego roku, były po raz pierwszy sceną dla czarnej bestii. Czas na europejskich widzów.

Odwiedzając tegoroczny Salone del Mobile

2017-02-27 18:46:52
Responsive image

Przed nami, bo już z początkiem kwietnia, jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży wyposażenia wnętrz i designu. Milan Design Week, znany również jako Salone del Mobile, będzie miał w tym roku już 56 edycję. Jak się można domyślić, sam staż zobowiązuje.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: