NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Hollywoodzki aktor powraca tylko na jedną noc by zrealizować sztukę „W drodze”

2016-10-26 14:22:00

Sztuka „W drodze”

Usiądź wygodnie w fotelu – ale reżysera, weź do ręki scenariusz, a właściwie napisz swój, o 19:30 rozpocznij niezwykłe przedstawienie.

Jude Law, ambasador marki Lexus, zaprosi widzów do przejażdżki londyńskimi ulicami. Będzie to improwizacja na żywo, której scenerią zostało teatralne zagłębie miasta czyli dzielnica SOHO i fotel kierowcy RX-a.

Scenariusz jest, nawet kilka jego wersji, ale to finalnie widzowie będą decydować o dalszym rozwoju akcji. Za pośrednictwem https://www.lexus-polska.pl/car-models/rx/rxlive/#vote, w czasie rzeczywistym można kierować losami bohatera. Jude wykorzystując swoje umiejętności sceniczne, a przede wszystkim zdolność szybkiego reagowania, podejmie w trakcie podróży różnego rodzaju wyzwania – kulinarne, muzyczne, artystyczne.

Narracja inspirowana jest reklamą Lexusa RX, emitowaną z początkiem 2016 roku. Reklama przedstawia Law, który kamerdynerowi oddaje kluczyki do swojego Lexusa. Ten siada na miejscu kierowcy i wyrusza w niezwykłą, „gwiazdorską” podróż – piękne kobiety, czerwony dywan, wykwintne restauracje, luksusowe życie nocne. Kamerdyner wraca do hotelu, Jude siada za kierownicę, czując atmosferę niezwykłych przeżyć poprzednika. Zostawia go rozmarzonego przed hotelem…

Dzisiejsze przedstawienie to również prezentacja i jednocześnie zaproszenie do życia w stylu RX, które jest kolażem luksusu, wrażeń i niezapomnianych emocji.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: