NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

AQUA by Lexus - zapraszamy do stołu

2017-03-07 13:27:35

Za jej powstaniem stoi Grupa Cresci, właściciel kilku salonów dealerskich w Rzymie w tym Zerocentro Lexusa. Swoje wieloletnie doświadczenia z branży motoryzacyjnej przenoszą do gastronomii i jak na razie wychodzi im to naprawdę dobrze. Pozornie dwa różne światy i diametralnie inne branże, mają ze sobą wiele wspólnego.   

Wspólny mianownik to „omotenashi” czyli japońska gościnność. Traktowanie klienta jak gościa w swoim domu. W Japonii bowiem nie wprowadza się rozróżnienia pomiędzy słowami „gość” i „klient”, bazuje się na równości. Z uwagą, starannością, ciepłem, zrozumieniem, dbałością o każdy detal, przewidywaniem potrzeb. Tak by doświadczenie płynące ze spotkania było prawdziwie niezapomniane. 

Tym razem doświadczanie marki Lexus zyskuje kolejny wymiar - kulinarny. Kuchnia pragnie zaskoczyć i jak deklarują na swojej stronie internetowej, podziękować za przyjście do restauracji. Goście mają jedynie za zadanie wygodnie usiąść i się zrelaksować, resztę wykona załoga. Na talerzu wyrafinowanie i elegancja, a co za tym idzie gwarancja niezapomnianych przeżyć. 

Każdy z Klientów Lexusa, przy zakupie samochodu, otrzymuje podwójne zaproszenie na kolację do Aqua. Dotychczasowi Klienci zawsze podejmowani są lampką szampana i deserem na koszt firmy, mają również gwarancję rezerwacji. Na tarasie ustawiony jest najnowszy Lexus, a wychodząc z restauracji otrzymamy zaproszenie na jazdę próbną tym właśnie modelem. 

Miejsce na brak gości nie może narzekać. Odwiedzający nie szczędzą pochwał w swoich recenzjach. Na Tripadvisorze większość z nich jest pięciogwiazdkowa - jedzenie i obsługa. Więc to co najważniejsze się zgadza.

 

Źródło zdjęć: http://www.aquarestaurant.it/  

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: